Av. Okan Dursun

avukat okan dursun28 yıllık mesleki deneyimi olan Av. Okan DURSUN; yerli ve yabancı sermaye ortaklı Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların sözleşmeli avukatlığını yürütmektedir.

Aynı zamanda sigorta sektöründe yerli ve yabancı sermaye ortaklı sektörün önde gelen sigorta şirketlerine de hizmet vermektedir. Av. Okan DURSUN Ticaret Hukuku deneyimi ile yerli ve yabancı sermaye ortaklı çok sayıda firmaya gıdadan inşaata, tekstilden otomotive ve demir-çelikten turizme kadar geniş yelpazede müşavirlik yapmaktadır.

2012 yılından sonra Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sicili'ne kayıtlı olarak İş Hukuku Uzman Arabuluculuk alanında da hizmet vermektedir. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Eğitmen Arabulucu statüsündedir. Halen Uludağ Üniversitesi bünyesinde Avukatlara Arabuluculuk eğitimleri vermektedir.

İşletmelerin verimlilik, kar optimizasyonu ve ödeme regülasyonları yapılarak borç yapılandırması konusunda ve iflas erteleme alanında başarılı çalışmaları olmuştur.  Sağlık Hukuku alanında makale, kongre ve seminer çalışmaları yapmaktadır.

Eğitim:
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi,
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Yüksek Lisans Program (Devam etmektedir)